Jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos ,,Žemaitijos taurė 2023“finalinis etapas

Kovo18 dieną Klaipėdoje vyko jaunių ir jaunučių „Žemaitijos taurės” trečias-finalinis etapas, kuriame dalyvavo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos lengvaatlečiai ( trenerė Alvyra Jankantienė).

Jaunučių amžiaus grupėje trečios vietos taurė buvo įteikta Danieliui Puodžiūnui, kuris 1000 m distanciją įveikė per 3:12,98s.

Šuolio į aukštį rungtyje antrąją vietą iškovojo Aleksas Jaunius, peršokęs 1,45m iškeltą kartelę.

Erikas Merkelis, bėgdamas 200m distanciją, likus 15m iki finišo, susitraumavo koją ir bendroje įskaitoje liko 5-oje vietoje.

Jaunių amžiaus grupėje dalyvavo 2 vaikinai – Adrijus Anukas 200m bėgimo rungtyje (45.25s) ir Eduardas Rudiuc šuolio į tolį rungtyje (5,00m) – abu iškovojo trečias vietas.