Mergaičių vokaliniam ansambliui – II laipsnio laureato diplomas!

Kovo 25 dieną Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje vyko III- asis respublikinis jaunųjų dainininkų ansamblinio muzikavimo konkursas, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos mergaičių vokalinis ansamblis – Evita Pilkionytė, Rugilė Milašauskaitė, Gabija Oberauskaitė, Rugilė Jonelytė, Urtė Sauspreikšaitytė, Kotryna Norkutė, Kamilė Putytė, Gabija Račkauskaitė, Gabija Gudaitytė, Darija Šegždaitė, Aneta Pociūtė (mokytoja Regina Pilkionienė, koncertmeisterė Nadežda Snigir).

Visus atlikėjus, susirinkusius iš Vilniaus, Kauno ir Pagėgių bei atlikusius po dvi dainas (viena – lietuvių liaudies acapella ir viena pasirinktinai), vertino itin kompetentinga komisija: pirmininkė – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dainavimo katedros vedėja  profesorė Asta Kriščiūnaitė, nariai – Kauno valstybinio choro dirigentas Kęstutis Jakeliūnas ir Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė Gitana, Peškytė – Vilkienė.

Mūsų mergaičių vokalinis ansamblis buvo įvertintas II laipsnio laureato diplomu !!!

Dėkojame konkurso organizatoriams už šiltą sutikimą, geras emocijas bei saldžias dovanas.