XXXI-asis Žemaitijos krašto muzikos ir meno mokyklų festivalis

Balandžio 21 d. Tauragėje vyko XXXI-asis Žemaitijos krašto muzikos ir meno mokyklų festivalis bei piešinių konkursas ,,Vaikai ir muzika‘‘,  į kurį atvyko 16 Žemaitijos krašto muzikos ir meno mokyklų vadovai, mokytojai, koncertmeisteriai, apie 70 jaunųjų muzikantų, piešinių konkurse dalyvavo 63 mokiniai.

Festivalis nuo pat ankstyvo ryto šurmuliavo Tauragės miesto bendrojo ugdymo mokyklose, vėliau renginio dalyviai vyko į ekskursiją elektrobusu, o mokyklų vadovams vyko pasitarimas.

Vakaro programa Tauragės Kultūros rūmuose prasidėjo piešinių konkurso laureatų apdovanojimais.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų mokyklos dailės skyriaus mokinė Miglė Žemaitaitytė (mokytoja Virginija Kariniauskienė) vyriausiųjų mokinių kategorijoje iškovojo I vietą!

Savo piešinius šiam konkursui siuntė dar 10 dailės skyriaus mokinių, kurie buvo apdovanoti padėkos raštais.

Po dailininkų apdovanojimų aktų salėje vyko baigiamasis koncertas, kuriame skambėjo daug gražios ir profesionalios muzikos . Mūsų mokyklos absolventė – pianistė Ugnė Garmutė (mokytoja Marina Dvarvitene)  šiame koncerte atliko E.Grygo ,,Mažųjų nykštukų eiseną‘‘.

Sveikinimo žodį festivalio dalyviams tarė Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis. Po koncerto vyko bendrystė prie kavos puodelio ir vaišių.

Nuoširdžiai dėkojame Tauragės meno mokyklos komandai ir jos energingajai vadovei  Jolantai Kazlauskienei už puikų festivalio organizavimą ir nuoširdžią bendrystę.