Popietė ,,Muzikinės pavasario spalvos – dainuoju ir sau akompanuoju‘‘

Balandžio 27 d. mokyklos aktų salėje vyko muzikos skyriaus mokinių popietė ,,Muzikinės pavasario spalvos – dainuoju ir sau akompanuoju‘‘.

Besiruošdami šiam renginiui  chorinio dainavimo, fortepijono ir akordeono klasės mokiniai turėjo pasirinkti jiems patinkančią dainą, išmokti ją dainuoti ir sau akompanuoti instrumentu. Tai labai naudingas gyvenimiškas įgūdis, kuris mokiniams praverčia savo mokyklų renginiuose, muzikuojant namuose bei su draugais.

Į popietę susirinkę mokiniai, mokytojai, tėveliai ir žiūrovai smagiai leido laiką – ekrane buvo demonstruojami žodžiai, mokiniai grojo ir visi bendrai dainavo. O dainų buvo visokiausių – nuo vaikiškų apie žiogelius, gėlytes ir močiutes iki populiarių bei patriotinių lietuviškų bei jaunimui gerai žinomų angliškų. Buvo tikra gyvos muzikos karaokės popietė!

Ačiū visiems mokiniams ir mokytojams, dalyvavusiems šiame renginyje bei  mokytojai Virginijai Bubelienei už  popietės organizavimą ir skaidrių paruošimą.