Gabių vaikų pagerbimo šventė

Birželio 1 d. mokyklos aktų salėje vyko tradicinė Pagėgių savivaldybės Gabių vaikų pagerbimo šventė.
Net 28 mūsų mokyklos mokiniai, laimėję prizines vietas respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose bei varžybose, buvo apdovanoti Mero padėkos raštais, dovanomis, pinigine premija bei stipendijomis.
Už aukštus meninius pasiekimus respublikiniuose konkursuose Mero padėkos raštu ir pinigine premija (100 Eur) buvo apdovanota akordeonistė Julija Paleckytė (mokytoja Ona Parnarauskienė).
Už aukštus sporto pasiekimus Mero padėkos raštais ir stipendijomis (15 Eur/mėn) apdovanoti:
imtynininkas Matas Ūselis (treneris Antanas Merkevičius), lengvaatlečiai – Danielius Puodžiūnas, Greta Alesiūtė, Erikas Merkelis, Eva Merkelytė, Adrijus Anukas (trenerė Alvyra Jankantienė), futbolistai – Eimantas Lukošius, Henrikas Kedeckas, Dominykas Vidra, Mantas Vidra (treneris Darius Stažys).
Už aukštus meninius pasiekimus respublikiniuose konkursuose Mero padėkos raštai ir dovanėlės buvo įteiktos: merginų vokalinio ansamblio narėms – Kotrynai Norkutei, Kamilei Putytei, Evitai Pilkionytei, Gabijai Račkauskaitei, Darijai Šegždaitei, Gabijai Oberauskaitei, Rugilei Jonelytei, Rugilei Milašauskaitei, Urtei Sauspreikšaitytei, Gabijai Gudaitytei, Anetai Pociūtei (mokytoja Regina Pilkionienė), pianistėms Andrėjai Jankauskaitei ir Ugnei Garmutei (mokytoja Marina Dvarvitene), chorinio dainavimo klasės mokinėms, laimėjusioms prizines vietas antrojo instrumento – fortepijono respublikiniame konkurse: Kotrynai Norkutei (mokytoja Nadežda Snigir), Evitai Pilkionytei ir Gabijai Oberauskaitei (mokytoja Evelina Norkienė), Rugilei Jonelytei (mokytoja Marina Dvarvitene), Gabijai Gudaitytei (mokytoja Virginija Bubelienė), dailės skyriaus mokiniams – Gustui Skrinskui ir Dominikai Lukošiūtei (mokytoja Lina Ambarcumian), Miglei Žemaitaitytei (mokytoja Virginija Kariniauskienė).
Už aukštus sporto pasiekimus Mero padėkos raštais ir dovanėlėmis buvo apdovanoti lengvaatlečiai Eimantas Žiogas ir Mantas Vaisėta (mokytoja Alvyra Jankantienė).
Nuoširdžiai sveikiname visus mokinius ir jų mokytojus! Dėkojame Jums už rezultatyvų darbą ir aukštus pasiekimus. Jūs esate mūsų mokyklos ir viso krašto pažiba!
Dėkojame mokiniams, papuošusiems šventę savo muzikiniais kūriniais: mokyklos jaunių chorui (vadovės Regina Pilkionienė ir Evelina Norkienė), merginų vokaliniam ansambliui (mokytoja Regina Pilkionienė), akordeonistei Julijai Paleckytei (mokytoja Ona Parnarauskienė) ir pianistei Ugnei Garmutei (mokytoja Marina Dvarvitene).