Pagėgiškiai – „Kėdainių Cup” futbolo turnyre

Birželio 23 d. Kėdainiuose vyko „Kėdainių Cup” futbolo turnyras, kuriame dalyvavo penkiasdešimt komandų.

Jaunieji futbolininkai varžėsi U7, U8, U9 ir U10 amžiaus kategorijose.

Mūsų mokyklos U9 komanda pirmą kartą dalyvavo tokiame renginyje, kuriame buvo keliama užduotis – pelnyti įvartį į varžovų vartus.

Treneris darius Stažys sakė, kad sužaidę penkias rungtynes tik vienose rungtynėse jaunieji futbolininkai nepelnė įvarčio, o vienas varžybas laimėjo. Puikus rezultatas pradedančiai komandai!

Šiais metais jungtinė Tauragės FA Tauras ir PMSM komanda dalyvaus LVJFUA Pro lygmes 5×5 pirmenybėse U10 amžiaus kategorijoje.

Pro lygmenyje vienu metu dvejose aikštėse turi rungtyniauti dvi komandos, kurios žaidžia keturis kėlinius po 15 min. ir kas kėlinį turi keisti komandos sudėtį.

Naujas iššūkis ir nauja patirtis mūsų jauniesiems futbolininkams. Linkime jiems sėkmės!