Kūrybinė vasaros stovykla „Muzika kviečia kiekvieną”

Rugpjūčio 21-26 d. mokyklos merginų vokalinis ansamblis – Evita Pilkionytė, Rugilė Jonelytė, Gabija Račkauskaitė, Gabija Gudaitytė, Rugilė Milašauskaitė, Urtė Sauspreikšaitytė, Kamilė Putytė, Gabija Oberauskaitė, Darija Šegždaitė  bei akordeonistė Julija Paleckytė dalyvavo VI –ojo vaikų ir jaunimo festivalio ,,Muzika  kviečia kiekvieną‘‘  kūrybinėje vasaros stovykloje, kurią organizavo Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija.

Į stovyklą atvyko jaunieji muzikantai iš visos Lietuvos. 5 dienas jie tobulino savo muzikinius gebėjimus individualiuose ir grupiniuose užsiėmimuose su konservatorijos mokytojais, turėjo galimybę išgirsti naujų patarimų ir įžvalgų, ruošė programą baigiamajam koncertui, koncertavo ,,Viktorijos‘‘ viešbutyje ir Girulių bibliotekoje, smagiai leido laisvalaikį – plaukiojo laivu, aplankė Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio Dragūnų batalioną, dalyvavo pėsčiųjų žygyje jūros pakrante, su stovyklos savanoriais vakarais smagiai bei prasmingai leido laiką.

 

Paskutinę stovyklos dieną jaunieji muzikantai Klaipėdos miesto visuomenei, stovyklos dalyvių tėveliams, artimiesiems bei mokytojams padovanojo baigiamąjį koncertą, kuriame skambėjo įvairių kompozitorių, stilių bei žanrų muzika. Jaunieji atlikėjai pademonstravo, kaip patobulėjo per savaitę, ko naujo išmoko. Visi išvydo  bendrystę tarp mokinių, juos kuravusių savanorių bei mokytojų. Koncerto pabaigoje skambėjo konservatorijos himnas ,,Už savo svajones‘‘.  Konservatorijos direktorė Renata Kriščiūnaitė – Barcevičienė padėkojo visiems stovyklos dalyviams, mokytojams ir savanoriams už puikų koncertą ir visą veiklą stovykloje.

 

Nuoširdžiai dėkojame Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijai už galimybę jauniesiems talentams tobulėti, susirasti naujų draugų ir bendraminčių, smagiai bei turiningai leisti vasaros atostogas.