Mokytojų apdovanojimo šventė

Spalio 9 d. Pagėgių Kultūros centre vyko renginys, skirtas mokytojų, socialinių ir savivaldos darbuotojų dienai paminėti.

Šiame renginyje Pagėgių savivaldybės mero Vaido Bendaravičiaus padėkos raštas už ilgametį profesionalų sportinį darbą mokykloje, aktyvų dalyvavimą Pagėgių savivaldybės sportinėje veikloje bei respublikinių varžybų prizininkų parengimą buvo įteiktas mūsų mokyklos tinklinio mokytojui Antanui Musvydui.

Fortepijono mokytojai Nadeždai Snigir mero padėkos raštą už ilgametį profesionalų kūrybinį darbą mokykloje ir aktyvų dalyvavimą Pagėgių savivaldybės visuomeninėje veikloje mokykloje įteikė direktorė Evelina Norkienė, kadangi mokytoja renginyje negalėjo dalyvauti.

Sveikiname mokytojus, džiaugiamės jų profesionaliu darbu ir linkime dar daug gražių bei prasmingų dienų ir darbų!