Išvyka į koncertą „Muzikiniai rudenys”

Lapkričio 24 d. muzikos skyriaus mokiniai, mokyklos  direktorė Evelina Norkienė ir mokytojos – Marina Dvarvitene bei Nadežda Snigir vyko į Tauragės Kultūros rūmus, į koncertą ,,Muzikiniai rudenys‘‘.

,,Muzikiniai rudenys‘‘ – tai ilgametis Šiaulių miesto kamerinio orkestro ,,Camerata Solaris‘‘  (meno vadovas ir dirigentas  Vilhelmas Čepinskis) ir Tauragės meno mokyklos  projektas.

Pirmoje koncerto dalyje skambėjo solinė orkestro programa, o antroje dalyje Tauragės muzikos mokyklos mokiniai grojo kartu su orkestru. Tai labai vertinga patirtis jauniesiems muzikantams.

Koncerte išgirdome daug gražios muzikos, pasisėmėme aukštos muzikinės kultūros bei nuoširdžiai palaikėme kaimynus – nes tik muzikantas muzikantą gali suprasti, kiek daug triūso įdėta į tokius pasirodymus, kiek daug valandų praleista prie instrumento, kiek daug jaudulio mokiniams, jų mokytojams bei tėveliams.