U12 tinklinio čempionato varžybos

Lapkričio 25 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos mergaičių MINI U12 tinklinio čempionato rungtynės, kuriose dalyvavo dvi Palangos sporto centro, Klaipėdos sporto centro „Viesulas”, Raseinių kūno kultūros sporto centro ir Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos komandos.

Nors mūsų mokyklos jaunosios tinklininkės atkakliai ir ryžtingai kovojo, tačiau įveikti nei vienos priešininkių komandos nepavyko.

Lietuvos čempionato varžybas mūsų mokykla surengė pirmą kartą. Dėkojame mokyklos tinklinio treneriui Antanui Musvydui už organizacinį darbą, Neringai Petkutei ir Evai Merkelytei už teisėjavimą varžybose, Ugnei Garmutei, Gabrieliui Laciui, Ignui Pocevičiui ir Evelinai Alesiūtei už sekretoriavimą, Kotrynai Norkutei už varžybų akimirkų įamžinimą.