Kalėdinis laisvųjų imtynių turnyras

Gruodžio 6 d. Vilkaviškyje vyko atviras Kalėdinis laisvųjų imtynių turnyras. Dėl turnyro apdovanojimų ant imtynių kilimo kovojo jaunieji sportininkai iš Klaipėdos, Raseinių, Kelmės, Vilkaviškio, Kauno, Druskininkų, Marijampolės ir Pagėgių.
Mūsų mokyklos garbę turnyre gynė 7 mokytojo Antano Merkevičiaus auklėtiniai: Vakaris Sanedas Grikšelis, Danielius Budrikas, Domantas Upartas, Laisvydas Rubežius, Martynas Kazakevičius, Domas Gintvainis ir Kristupas Ramonas.
Visi berniukai laisvųjų imtynių užsiėmimus mūsų mokykloje pradėjo lankyti tik šiais mokslo metais, o Kristupui ir Laisvydu šios varžybos buvo pirmosios oficialios varžybos.
Bronzinius turnyro apdovanojimus pelnė daugiausiai varžybinės patirties turintys Danielius Budrikas (29 kg svorio kategorija) ir Sanedas Vakaris Grikšelis ( 46 kg svorio kategorija).