Edukacinis koncertas „Kelionė muzikos takais”

Sausio 18 d. mokyklos aktų salėje vyko edukacinis koncertas ,,Kelionė muzikos takais‘‘.

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, Klaipėdos fakulteto fortepijono specialybės III kurso studentė KORTYNA BALTRIMAITĖ (doc. Jūratė Karosaitė) susirinkusius klausytojus labai profesionaliai, įtaigiai ir muzikaliai  vedžiojo kompozitorių F.J. Haidno, F.Šopeno, P.Čaikovskio, V.Barkausko ir F. Glaso muzikos takais.

Po koncerto mokiniai ir mokytojai Kotrynos klausė kodėl ji pasirinko tokį sudėtingą ir daug darbo reikalaujantį kelią, nuo kelių metų pradėjo groti, kokie kompozitoriai labiausiai jai patinka, kaip išsirenka repertuarą, kaip išmoksta atmintinai tiek daug teksto, kiek studentų Klaipėdoje studijuoja fortepijono specialybę? Tarp klausytojų ir atlikėjos užsimezgė šiltas ir nuoširdus pokalbis.

Ačiū Kotrynai už padovanotą profesionalios muzikos popietę, emocijų sužadinimą ir šiltą bendravimą!