Varžėsi buvę ir esami tinklinio grupių mokiniai

Sausio 20 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko mūsų mokyklos draugiškas tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo buvę ir esantys mokyklos tinklininkai.

Šis turnyras, kurį organizavo mokytojas Antanas Musvydas, jau tapo tradiciniu – vyko antrus metus iš eilės.

Šiemet į turnyrą susirinko 49 tinklininkai, kurie burtų keliu buvo suskirstyti į 7 komandas.

I vietą iškovojo komanda, kurioje žaidė Antanas Musvydas, Fernandas Šlečkus, Matas Žabauskas, Lina Stanislovaitytė, Darida Čepukaitė, Augustė Pociutė.

II vietą laimėjo Rokas Sirtautas, Dominykas Norkus, Luka Lukošiutė, Arijus Mišeikis, Armida Čepukaitė, Ugnė Garmutė, Deividas Liutvinas.

III vieta atiteko komandai –  Mindaugas Volskis, Andrius Šniaukšta, Domantas Stungurys, Žydrūnas Andrijauskas, Ignas Pocevičius, Vesta Bladaitytė, Gabija Gudaitytė.

Ketvirti liko – Nedas Grodeckas, Greta Musvydienė, Gabrielė Rūkaitė, Erikas Merkelis, Nedas Burdukas, Julija Rindokaitė, Gabija Račkauskaitė, penkti – Evaldas Stanevičius, Karolis Antanaitis, Ieva Jančauskaitė, Vakaris Zandovas, Gabrielius Lacis, Vakarė Jakaitė , Dominykas Vidra, šešti –  Dargužas Deividas, Bugys Deividas, Kotryna Norkutė, Rugilė Mockutė, Eva Grodeckaitė, Austėja Vaizgėlaitė , Neringa Petkutė, septinti  – Mindaugas Urbutis, Eva Merkelytė, Patricija Budrikaitė, Norvilė Markauskaitė, Augustė Jocytė, Emilija Kuisytė.

Komandos užėmusias prizines vietas apdovanotos medaliais, visi kiti – dalyvio medaliais, kuriuos įteikė Pagėgių meno ir sporto mokyklos direktorės pavaduotoja Lina Ambarcumian .

Džiaugiamės, kad mokykloje atsiranda naujų tradicijų ir linkime tinklininkams gražių susitikimų ateityje.