TV konkurso „Dainų dainelė” zoninis etapas

Sausio 26 d. Šilalės meno mokykloje  vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso ,,Dainų dainelė‘‘ zoninis etapas, kuriame dalyvavo 40 kolektyvų ir atlikėjų iš Tauragės, Jurbarko, Šilalės, Kelmės, Raseinių rajonų bei Pagėgių savivaldybės.

Visi dalyviai atliko po tris dainas, kurias vertino  9 narių komisija: pirmininkas – Martynas Staškus, Lietuvos operos ir baleto teatro dirigentas, nariai: Artūras Novikas, A.Noviko džiazo mokyklos meno vadovas,  Žilvinas Meškuotis, ,,Dainų dainelės‘‘ programos koordinatorius  ir po vieną atstovą iš visų rajonų. Pagėgių savivaldybę atstovavo mūsų mokyklos vyr. muzikos mokytojas Sigitas Stankus.

Mūsų mokyklos merginų vokalinis ansamblis – Evita Pilkionytė, Gabija Oberauskaitė, Rugilė Milašauskaitė, Rugilė Jonelytė, Kotryna Norkutė, Kamilė Putytė, Gabija Račkauskaitė, Urtė Sauspreikšaitytė, Aneta Pociūtė, Darija Šegždaitė, Gabija Gudaitytė (vadovė Regina Pilkionienė, koncertmeisterė Evelina Norkienė)  pasirodė puikiai ir surinko 22,6 balus.

Vasario 8 d., kada visoje Lietuvoje bus pasibaigusios zoninės atrankos, bus paskelbtas pereinamasis balas. Tikrai tikimės, kad mūsų kolektyvas, gavęs tokį aukštą įvertinimą, bus pakviestas į televiziją dainuoti jubiliejiniame ,,Dainų dainelės‘‘ konkurse.