Vaikų lengvosios atletikos varžybos „Žemaitijos taurė”

Sausio 27 dieną Klaipėdoje vyko Lietuvos vaikų (2011 m. g. ir jaun.) lengvosios atletikos varžybos ,,Žemaitijos taurė 2023“ I etapas. Šiose varžybose dalyvavo penki mūsų mokyklos lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja Alvyra Jankantienė.

200 m bėgimo rungtyje 4-ąją vietą iškovojo Juozas Marozas. Jis distanciją įveikė per 32.87 s. 6-ąją vietą iškovojo Mantas Vaisėta (32.89 s), 9-ąją vietą – Kristupas Janušaitis (35.99 s).

Liepa Musvydaitė  šuolio į tolį rungtyje (3,86 m) iškovojo 6-ąją vietą, Guoda Masidunskaitė  užėmė 14-ąją vietą.

Jauniesiems sportininkams šios varžybos buvo pirmos. Rungtyniaudami prieš gerokai vyresnius priešininkus jaunieji lengvaatlečiai gavo geros varžybinės patirties.

Laukia dar du „Žemaitijos taurė“ varžybų etapai, po kurių išaiškės nugalėtojai ir prizininkai. Linkime sėkmės kituose etapuose!