Finalinės „Žemaitijos taurės” varžybos

Iš finalinių „Žemaitijos taurės” varžybų parvežti du aukso ir vienas bronzos medalis

Kovo 8 dieną Klaipėdoje vyko jaunių ir jaunučių „Žemaitijos taurės” trečias – finalinis etapas, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos lengvaatlečiai (trenerė Alvyra Jankantienė).

Iš viso įvyko trys varžybų etapai. Kiekviename etape sportininkai rinko taškus pagal užimtas vietas atskirose rungtyse.

Susumavus trijų etapų rezultatus, jaunučių amžiaus grupėje pirmos vietos taurės buvo įteiktos Danieliui Puodžiūnui (1000 m) ir Erikui Merkeliui (šuolis į aukštį) !!!

Emilija Mikulskytė iškovojo 3-ąją vietą rutulio stūmimo rungtyje, Aidis Stankus 60 m bėgimo rungtyje liko ketvirtas.

Jaunių amžiaus grupėje Adas Žemaitis 200 m bėgimo rungtyje iškovojo 4-ąją  vietą.

Vaikų grupėje po trijų etapų 200 m bėgimo rungtyje Mantas Vaisėta iškovojo 5-ąją vietą, Juozas Marozas – 6-ąją, Auksė Girčiūtė šuolio į aukštį rungtyje užėmė 5-ąją vietą, Liepa Musvydaitė šuolio į tolį rungtyje laimėjo 6-ąją vietą, Kristupas Janušaitis 60 m bėgimo rungtyje užėmė 11 vietą, Gustė Valinčiūtė 200 m bėgimo rungtyje liko15 vietoje (dalyvavo tik dviejuose etapuose),  Amelija Sudeikytė 60 m bėgimo rungtyje liko 19 – ta (dalyvavo tik viename etape).

Visi dalyviai kiekviename etape pagerino savo asmeninius rezultatus.

Sveikiname mokyklos lengvaatlečius ir jų trenerę Alvyrą Jankantienę ir linkime sportinės sėkmės tolimesnėse varžybose!