Apdovanoti trys mūsų mokyklos mokytojai

Kovo 11 d. Pagėgių kultūros centre vykusiame renginyje, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, tradiciškai buvo apdovanoti žmonės, nuoširdžiai dirbantys savo kraštui bei savo darbais jį garsinantys Lietuvoje ir už jos ribų.

Šiais metais buvo apdovanoti  trys mūsų mokyklos mokytojai: jaunių choro vadovės Regina Pilkionienė ir Evelina Norkienė – už nuoširdų 20 metų vadovavimą mokyklos jaunių chorui, aukštus choro pasiekimus bei Pagėgių vardo garsinimą šalyje; Antanas Merkevičius – už aukštus asmeninius sportinius pasiekimus ir 2023 m. iškovotas prizines vietas Lietuvos ir tarptautiniuose suaugusiųjų čempionatuose bei pasaulio veteranų laisvųjų imtynių čempionatuose, Pagėgių krašto vardo garsinimą šalyje ir už jos ribų.