Dailės pamoka kitoje erdvėje

Kovo 12 d. dailės skyriaus pradinio ugdymo II ir III klasių mokiniams dailės pamoka  vyko kitoje erdvėje – Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje.

Vaikus pasitiko bibliotekininkė Gitana Baužaitė, kuri papasakojo apie nuostabų knygų pasaulį, seniausias bibliotekos knygas, kvietė pasivaikščioti paslaptingais bibliotekos erdvių labirintais.

Mokiniai, susidomėję apžiūrinėjo seniausią bibliotekos knygą, fotografavo akį patraukusias knygų iliustracijas ir dėkojo bibliotekininkėms už įteiktus Pagėgių himno žodžius.

Skaitykloje jaunieji dailininkai gavo užduotį – spalvotų pieštukų technika nupiešti teminę kompoziciją „Knygų magija“. Mokytojos Lina Ambarcumian ir Liucija Bungardienė  padėjo mokinių sumanymus išpildyti popieriaus lape – padrąsino, patarė, demonstravo spalvotų pieštukų technikos galimybes.

Mokiniai grįžo į dailės klases, dalindamiesi įspūdžiais ir stebėdamiesi, kaip greitai prabėgo pamokų laikas.