Velykinis laisvųjų ir moterų imtynių turnyras Alytuje

Gražiomis pergalėmis Velykines atostogas pasitiko jaunieji mūsų mokyklos imtynininkai – Alytuje vykusiame atvirame Velykiniame laisvųjų ir moterų imtynių turnyre, vadovaujami mokytojo Antano Merkevičiaus,  iškovojo aštuonis apdovanojimus.

Turnyro čempionais tapo Danielius Budrikas (30 kg svorio kategorija), Ignas Vaidžiulis (55 kg svorio kategorija) ir Paulius Juškevičius (+85 kg svorio kategorija).

Puikiai turnyre debiutavo ir nenugalima buvo Greta Paleckytė (45 kg svorio kategorija).

Sidabrinius turnyro apdovanojimus iškovojo Domas Gintvainis (30 kg svorio kategorija), Domantas Upartas (30 kg svorio kategorija), Pijus Ūselis (55 kg svorio kategorija) ir Titas Rančys (65 kg svorio kategorija).

Turnyro organizatoriai jauniesiems imtynininkams buvo paruošę netikėtą staigmeną – pasiūlė jėgas išbandyti tautinio paveldo sporto rungtyje – Lietuviškose ristynėse. Iššūkį drąsiai priėmė ir 14-17 metų amžiaus kategorijoje čempionais tapo Ignas Vaidžiulis ir Paulius Juškevičius, o sidabrinį apdovanojimą iškovojo Titas Rančys.

Alytaus sporto ir rekreacijos centre dėl turnyro apdovanojimų kovojo Druskininkų, Lazdijų, Šalčininkų, Vilniaus, Alytaus ir Pagėgių komandos.