Dailės seminaras Šilutėje

Balandžio 4 d. mūsų mokyklos dailės mokytojos dalyvavo seminare „Kūrybinių pamokų interpretacijos – mokytojo kūrybinė meistrystė“, kuris vyko Šilutės meno mokykloje.

Seminare mokytojai iš Telšių, Šilutės bei Pagėgių dalijosi patirtimi – pristatė mokinių kūrybinius darbus, kalbėjosi apie gyvenamosios vietos erdvių panaudojimą dalykinei integracijai, mokėsi naujų technikų bei pasivaikščiojo po Šilutę su gide, dailės mokytoja Živile Skirkevičiene.

Mūsų mokyklos dailės mokytoja metodininkė Liucija Bungardienė seminare skaitė pranešimą „Faktūrinės  technikos terapija dailės pamokose“, o dailės mokytoja metodininkė Lina Ambarcumian pristatė  metodinę priemonę – stalo žaidimą.

Džiugu, kai mokytojai dalijasi savo kūrybinės meistrystės paslaptimis. Kolegų bendradarbiavimas papildo pedagoginę patirtį, stiprina pasitikėjimą ir padeda spręsti šiuolaikinio mokymo problemas.