Julijai Paleckytei – II –oji vieta akordeonininkų festivalyje – konkurse

2024 m. balandžio 11 d. Tauragės meno mokykloje vyko Žemaitijos ir Klaipėdos krašto akordeonininkų festivalis – konkursas ,,Akordeonų pavasaris“, kuriame dalyvavo 22 jaunieji muzikantai iš Klaipėdos, Jurbarko, Šilalės, Tauragės ir Pagėgių meno mokyklų.

Konkurso dalyviai buvo suskirstyti i 4 amžiaus grupes ir turėjo atlikti po vieną laisvai pasirinktą pjesę.

Mūsų mokyklos akordeonistė Julija Paleckytė (mokytoja O. Parnarauskienė)  atliko  V. Gruševskio Tokatą ir  varžėsi D kategorijos grupėje.

Konkurso dalyvių pasirodymus vertino organizatorių sudaryta komisija.

Julijai Paleckytei įteiktas II vietos laureato diplomas, mokytojai – padėkos raštas!

Po konkurso mokytojams vyko seminaras „Mokinių ruošimas sceniniams pasirodymams: problemos ir sprendimai’’, o vaikams – Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ edukacija HOLOGRAMOS.

Dėkojame Tauragės meno mokyklai už puikų renginį ir nuoširdžiai sveikiname mūsų šauniąją Juliją Paleckytę bei jos mokytoją Oną Parnarauskienę!