Puikūs rezultatai konkurse ,,Klavišų kelionė‘‘
Sausio 19 d. Tauragės meno mokykloje vyko III -asis Tauragės regiono meno mokyklų fortepijono (antro instrumento) mokinių konkursas ,,Klavišų kelionė‘‘, kuriame dalyvavo 34 jaunieji atlikėjai iš Tauragės, Šilalės ir Pagėgių.
Visi konkurso dalyviai buvo suskirstyti į 4 amžiaus grupes, jie turėjo pagroti po vieną pjesę, kurios atlikimą vertino kompetetinga komisija.
Labai džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų mokinių pasiekimais šiame konkurse:
Kotryna Norkutė (mokytoja Jelena Pakatilytė) – I vieta ir nominacija ,,Už emocionalų ir įtaigų kūrinio atlikimą‘‘;
Rugilė Jonelytė (mokytoja Marina Dvarvitene) – I vieta;
Gabija Oberauskaitė (mokytoja Evelina Norkienė) – II vieta;
Agota Andriušaitytė (mokytoja Jelena Pakatilytė) – III vieta.













