Respublikiniame jaunųjų pianistų konkurse laimėtos dvi I vietos
Sausio 23 d. Kaune VDU katalikų teologijos fakulteto didžiojoje auloje įvyko VII respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Karališkasis Barokas 2026”, kuriame dalyvavo 40 atlikėjų (25- jaunesniųjų grupėje, 15- vyresniųjų).
Konkurso dalyviai atliko po vieną kūrinį, juos vertino kompetentinga penkių narių komisija.
Mūsų mokyklos mokiniai Rolandas Gečas ir Andrėja Jankauskaitė (mokytoja Marina Dvarvitene) savo amžiaus grupėse laimėjo I- ąsias vietas.
Komisijos pirmininkė gyrė mokinius už puikų pasirodymą ir įteikė diplomus bei taures.




