Vėl įsibėgėja Lietuvos mokyklų žaidynės po 3 metų karantino pertraukos. Pirmosios  varžybos, kurios  kiekvienais metais pradeda žaidynes  – kvadratas.

Lapkričio 11dieną Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje  vyko 3-4 klasių mokinių kvadrato varžybos, kuriose rungėsi Pagėgių  Algimanto Mackaus ir  Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos pradinukai. Rezultatu 2:0 laimėjo vilkyškiečiai.

Lapkričio 14 dieną vyko 5-6 klasių mokinių kvadrato varžybos. Ir mergaičių, ir berniukų  grupėse rezultatu 2:0 laimėjo Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokiniai, antri liko vilkyškiečiai.

Lietuvos mokyklų zoninėse kvadrato varžybose dalyvaus abi mokyklos: Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija – miestų grupėje, o Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija – kaimo vietovių grupėje.

Linkime didžiulės sportinės sėkmės zoninėse varžybose!

 

Lengvosios atletikos varžybos 2022-10-07 3-4 kl. 

Rudens krosas 2022 09 20

Kroso varžybų rezultatai

2021-10-04 l.atl. v-bos

Rugsėjo 22 d. Pagėgiuose vyko Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklinio „3 prieš 3“ merginų varžybos. Varžybose dalyvavo 6 komandos iš Pagėgių, Natkiškių ir Vilkyškių.

Pirmą vietą iškovojo Pagėgių komanda „Juodosios panteros“ – Neringa Petkutė, Vesta Bladaitytė, Modesta Norbutaitė. Antrą vietą laimėjo taip pat pagėgiškės – Augustė Pociutė, Deimantė Bartušytė, Agnetė Bergner, trečia vieta atiteko vilkyškietėms – Evai Grodeckaitei, Vakarei Jakaitei, Augustei Majoravičiutei.

Rugsėjo 23 d. rungtyniavo berniukai.

Į varžybas susirinko 8 komandos iš Pagėgių , Natkiškių, Vilkyškių, Stoniškių.

Pirmą vietą iškovojo Natkiškių komanda – Deividas Dargužas, Armandas Šlečkus, Karolis Antanaitis, Rokas Kondrotas.

Antrą vietą laimėjo Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija, trečia vieta atiteko Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos komandai.

Sveikiname nugalėtojus!

 

2021-09-20 rudens krosas

2020-09-22 rudens krosas

DSV 20120 02 11

2020-01-24 stalo tenisas

DSV pradinukai

 

2020-01-(7-8) tinklinis

 

Pagėgių  savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių krepšinio 3×3 varžybų rezultatai 2019- 12- 10

2019-12-10 3×3 krepšinis

 

Tinklinio varžybos „3 prieš 3”

Lapkričio 21 ir 22 d. vyko merginų ir vaikinų tinklinio „3 prieš 3“ varžybos. Susirinko rekordinis vaikinų ir merginų skaičius – 21 komanda iš visos savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų.

Merginų tarpe I-ąją vietą laimėjo Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokinės:  Darida Čepukaitė, Kamilė Gudaitytė, Emilija Kuisytė. Vaikinų tarpe I-ąją vietą užėmė natkiškiečiai Gvidas Dargužas, Nojus Bernotas, Robertas Kondrotas. Nugalėtojai apdovanoti medaliais ir diplomais.

Varžybas organizavo Pagėgių meno ir sporto mokykla treneris Antanas Musvydas

 

Kvadratas

2019-11-05 kvadrato varžybos

Metimo varžybos

2019-10-03 metimo v.

Lengvosios atletikos varžybų rezultatai

2019-10-01 l.atl. v-bos

Rugsėjo 18 d. kroso varžybos

Mokyklų žaidynės pasiekė finišą

Baigėsi 2018-2019 m.m. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro vykdomos Lietuvos mokyklų žaidynės.

Pirmame etape buvo suorganizuota ir pravesta 15 varžybų Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams. Aktyviausi buvo Pagėgių A. Mackaus gimnazistai –  dalyvavo visose varžybose. Natkiškių Z. Petraitienės pagrindinės mokyklos mokiniai ir Vilkyškių J. Bobrovskio gimnazistai praleido tik po dvejas varžybas. Labai gaila, kad pritrūko entuziazmo Stoniškių ir Piktupėnų pagrindinėms mokykloms,  kurios  sugebėjo rungtyniauti tik trijose varžybose iš penkiolikos.

Pradinių klasių mokiniams buvo pravestos ketverios varžybos. Jose  aktyviausi buvo Pagėgių pradinės mokyklos mokiniai, kurie dalyvavo visose varžybose. Nuo pagėgiškių  vienomis varžybomis atsiliko natkiškiečiai, dvejose varžybose dalyvavo Stoniškių ir Piktupėnų pagrindinių mokyklų pradinukai.

Pirmajame žaidynių etape buvo atrenkamos pačios stipriausios komandos bei sportininkai. Tolimesnis kelias – Lietuvos zoninės, tarpzoninės ir finalinės varžybos. Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklos, pagal surinktų taškų sumą dalyvaujant Lietuvos mokyklų žaidynėse, išsirikiavo sekančiai: Pagėgių A. Mackaus gimnazijos mokiniai dalyvavo kvadrato ir tinklinio varžybose, surinko 152 taškų ir  iš 60 Lietuvos mokyklų užėmė 35 vietą; Vilkyškių J. Bobrovskio gimnazijos mokiniai dalyvavo krepšinio 3×3 ir tinklinio varžybose, surinko 118 taškų ir  iš 91 Lietuvos mokyklos užėmė 68 vietą; Natkiškių Z. Petraitienės pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo tinklinio varžybose, surinko 43 taškus ir  iš 91 Lietuvos mokyklos užėmė 88 vietą.

Stoniškių ir Piktupėnų pagrindinės mokyklos mokiniai į Lietuvos zonines varžybas nevyko, nes neužėmė nei vienos pirmos vietos pirmajame varžybų etape.

Lietuvos mokyklų žaidynėse pradinių klasių grupėje 110 taškų surinko ir aukštą 13 vietą iškovojo Pagėgių pradinės mokyklos mokiniai, kurie  dalyvavo kvadrato ir lengvosios atletikos varžybose. Šiais metais labai aktyvūs buvo Natkiškių Z. Petraitienės pagrindinės mokyklos pradinukai, jie dalyvavo šaškių ir lengvosios atletikos varžybose, surinko 85,5taško, Piktupėnų pagrindinės mokyklos pradinukai dalyvavo „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose, surinko 41tašką.

Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokykloms varžybas organizavo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla, tiesiogiai atsakinga už šį darbą – lengvosios atletikos mokytoja Alvyra Jankantienė,  varžybose teisėjavo  visų mokyklų kūno kultūros mokytojai.

 

 

 

Paplūdimio tinklinis 2 prieš 2 sezono atidarymas

2019-05-08 4-kovė

Pradinių klasių mokyklų žaidynių lengvosios atletikos 3-kovė

3×3 tinklinio varžybos

 

2019-03-13 šuolio į aukštį varžybos

Šaškių varžybos

„DRĄSŪS, STIPRŪS, VIKRŪS” VARŽYBOS

2018-12-12 KREPŠINIO 3X3 VARŽYBŲ REZULTATAI

KVADRATO REZULTATAI