Mokytojų diena

Spalio 5 d. – Tarptautinę mokytojų dieną,  Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos kolektyvą pasveikinti atvyko Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, mero pavaduotojas Edgaras Kuturys, Švietimo, kultūros  ir sporto  skyriaus vedėja Virginija Sirvidienė, mero patarėja Inga Kuzmarskienė, seimo narys Ričardas Juška ir Pagėgių savivaldybės tarybos narė Ligita Kazlauskienė. Mero padėkos raštais buvo apdovanoti mokytojai: Lina Ambarcumian – už pedagoginės patirties sklaidą ir profesionalų mokinių parengimą respublikiniams bei tarptautiniams meniniams konkursams, Regina Pilkionienė – už profesionalų kūrybinį darbą ir TV konkurso „Dainų dainelė“ laureatų parengimą, Antanas Merkevičius -už profesionalų mokinių parengimą respublikinėms bei tarptautinėms varžyboms.

„Žemaitijos taurė 2020“ finalinis etapas

2020 m. rugsėjis 19 dieną  Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos varžybų „Žemaitijos taurė 2020“ finalinis etapas. Šiose varžybose dalyvavo trys Pagėgių savivaldybės  meno ir sporto mokyklos sportininkai su juos treniruojančia  mokytoja Alvyra Jankantiene. Šauniai  varžybose pasirodė pagėgiškis Nedas Burdukas, šuolio į tolį rungtyje iškovojęs trečiąją vietą ir Eva Merkelytė šuolio į tolį rungtyje užėmusi garbingą ketvirtąją vietą. 200 m bėgime, pagerinęs asmeninį rezultatą, Adrijus Anukas liko penktas.