Mokytojų diena

 

Spalio 5 d. – Tarptautinę mokytojų dieną,  Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos kolektyvą pasveikinti atvyko Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, mero pavaduotojas Edgaras Kuturys, Švietimo, kultūros  ir sporto  skyriaus vedėja Virginija Sirvidienė, mero patarėja Inga Kuzmarskienė, seimo narys Ričardas Juška ir Pagėgių savivaldybės tarybos narė Ligita Kazlauskienė. Mero padėkos raštais buvo apdovanoti mokytojai: Lina Ambarcumian – už pedagoginės patirties sklaidą ir profesionalų mokinių parengimą respublikiniams bei tarptautiniams meniniams konkursams, Regina Pilkionienė – už profesionalų kūrybinį darbą ir TV konkurso „Dainų dainelė” laureatų parengimą, Antanas Merkevičius -už profesionalų mokinių parengimą respublikinėms bei tarptautinėms varžyboms.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą