Rudens renginiai

 

Konferencija „Moderni mokykla – atvira pokyčiams ir inovacijoms”

2018 m. spalio 29 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje vyko Pagėgių savivaldybės mokyklų mokytojų metodinė konferencija, kurioje mokytojai dalijosi savo gerąja patirtimi. Pranešimą „Mokymasis – aktyvus prasmių kūrimas” skaitė mūsų mokyklos direktorės pavaduotoja Lina Ambarcumian. Konferenciją dainomis papuošė mūsų mokyklos dainorėliai.

Muzikos pamoka su Martynu Levickiu

         Lapkričio 14 d.  Tauragės Kultūros centro salėje vyko interaktyvus edukacinis projektas   ,,Muzikos pamoka su Martynu Levickiu“,  kurio sumanytojas –  akordeonistas Martynas Levickis – muzikos profesionalas, garsinantis Lietuvą visame pasaulyje.

Jaunasis atlikėjas kartu su pamokos dalyviais dalinosi savo patirtimi bei žiniomis apie muziką bei bandė atsakyti į tokius klausimus: ,,Kas yra muzika?‘‘,  „Kaip išgirsti ir suprasti muziką?“, „Kokia yra muzikos atsiradimo istorija?“,  „Kaip gimsta muzikos ir kitų menu sintezės?“. Interaktyvioje pamokoje  buvo  naudojamos įvairios technologijos, video ir audio medžiaga, mokiniai patys išbandė praktines užduotis – kūrė muzikos instrumentus,  mokytojas gyvais pavyzdžiais – kavamale, grąžtu, šlifuokliu įrodė, kad ir triukšmas gali būti muzika.

„Man senokai galvoje kirbėjo mintis rengti tokias muzikos pamokas, kurios nebūtų vien dūdelės pūtimas. Norėjau paprastais, gyvenimiškais pavyzdžiais vaikams papasakoti ir parodyti, kaip vystėsi muzikinės epochos, kaip jos pereidavo viena į kitą, nes man pačiam mokykloje tai kėlė daug klausimų.” – sakė  Martynas  Levickis.

Gausiame pamokos dalyvių, susirinkusių iš Tauragės, Jurbarko, Šilalės, Raseinių bei įvairių kitų miestelių, būryje buvo ir Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos mokiniai, mokytojos –Regina Pilkionienė, Ona Parnarauskienė bei  direktorė Evelina Norkienė. Pamoka buvo įdomi, dinamiška, informatyvi, tik visi labai tikėjomės pačio Martyno pasirodymo su akordeonu, deja šiuo savo ypatingu talentu pamokos klausytojų jis nepamalonino…

Evelina Norkienė, Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos direktorė

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą