Konkursas Birštone

 

Konkursas – festivalis ,,Rudeninė karuselė – 2018‘‘

 

Lapkričio 17 d. Birštono kultūros centre  vyko respublikinis populiariosios muzikos  festivalis-konkursas ,,Rudeninė karuselė – 2018‘‘. Tai jau šeštasis tradiciniu tampantis  festivalis-konkursas, kuris sukvietė atlikėjus iš visos Lietuvos – Vilniaus, Kauno, Alytaus, Druskininkų, Kėdainių, Jonavos, Šiaulių, Ukmergės ir Pagėgių. Šiais metais klausytojus džiugino 72 solistai, duetai bei ansambliai, kurie buvo suskirstyti į kategorijas pagal amžių nuo 12 iki 22 metų. Pasak organizatorių, norinčių dalyvauti buvo labai daug, todėl reikėjo nusiųsti ne tik paraišką, bet ir filmuotą dainos įrašą ir gauti rengėjų kvietimą dalyvauti renginyje. Konkurso dalyvius vertino kompentetinga komisija.

Kvietimą dalyvauti festivalyje-konkurse gavo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos mokinė  Kamilė Jankevičiūtė  (mokytoja Regina Pilkionienė). Kamilė yra dalyvavusi jau nė viename konkurse, kur dainavo kaip  trio ar ansamblių dalyvė. ,,Rudeninė karuselė‘‘ – jos pirmasis, kaip solistės konkursas, kuriame ji atliko  Vander Waal dainą ,,Moonlight Grase‘‘. Jos amžiaus 14-15 metų solistų  grupėje  dalyvavo  13 atlikėjų. Kamilę nuo trečiosios vietos skyrė tik 9 balai. Startas puikus, tad laukia dar daug gražios muzikos ir sėkmingų pasirodymų.

Organizatoriai mokinius ir jų vadovus apdovanojo diplomais, padėkos raštais, vaišino arbata ir skanumynais.

Regina Pilkionienė, Pagėgių meno ir sporto mokyklos chorinio dainavimo mokytoja

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą