Varinių pučiamųjų instrumentų konkursas

Lietuviškos pjesės konkursas Kretingoje

 

2018 m. lapkričio 17 d. Kretingoje jau penktą kartą vyko respublikinis pučiamųjų instrumentų lietuviškos pjesės konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio ir Kretingos meno mokyklos 60 metų veiklos sukaktims paminėti.

Varinių pučiamųjų instrumentų grupėje dalyvavo 22 dalyviai iš visos Lietuvos, jie buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes. Iš Pagėgių  savivaldybės meno ir sporto mokyklos į konkursą vyko Eimantas Lukošius (mokytojas  Sigitas  Stankus,  koncertmeisterė Nadežda  Snigir).  Eimantas labai susikaupęs, ramiai ir muzikaliai pagrojo N. Kavaliauskaitės pjesę ,,Voro spektaklis” ir J. Spilman ,,Miegok, saldžioji upe”.  Nors Eimantas nelaimėjo prizinės vietos,  dalyvavimas respublikiniuose konkursuose, į kuriuos jis vyksta kiekvienais metais, ugdo asmenines ir dalykines kompetencijas, skatina tobulėjimą, stiprina motyvaciją. Tikimės, kad  nuoseklus ir atsakingas darbas  Eimantui atneš sėkmę kituose konkursuose

Pagėgių meno ir sporto mokyklos varinių pučiamųjų instrumentų mokytojas  Sigitas Stankus

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą