Kalėdų belaukiant

Edukacinė jaunųjų dailininkų išvyka

Prieš šventes ieškodami kūrybinio įkvėpimo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos dailės skyriaus mokiniai su mokytojomis Lina Ambarcumian, Liucija Bungardiene ir Virginija Kariniauskiene  dalyvavo edukacinėje veikloje – Klaipėdoje Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje mokėsi gaminti grafikos darbus.

Gruodžio 5 d.  jaunieji dailininkai aplankė švenčių belaukiančią Klaipėdą.  Žinoma, pirmiausiai užsuko į Janonio gatvėje įsikūrusį dailės reikmenų lobyną. Vėliau, Atgimimo aikštėje pasidžiaugę 100 originaliai papuoštų eglučių ir paklaidžioję po išpuoštą senamiestį, ėmėsi darbo – Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje gamino linoraižinio klišę bei savo kūrinėlius atsispaudė spaudos staklėmis.

Įgyta patirtis džiugina -vaikai galės savo darbelius dovanoti artimiesiems, mokytojos-dalintis idėjomis su kolegomis.

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą