Išvyka į Klaipėdos muzikinį teatrą

 

Kiekvienais metais Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos bendruomenė organizuoja išvyką- edukaciją į muzikinį spektaklį. Dažniausiai vyktame į Klaipėdos muzikinį teatrą, nes jis yra arčiausiai mūsų. Matėme  jau daug šio teatro pastatytų miuziklų, operečių, operų. Šiais metais kovo 22 d.  vykome pažiūrėti Frak Wildhorn miuziklo ,,Boni ir Klaidas‘‘.  Tai tragiška ir jaudinanti, kupina nuotykių muzikinė istorija apie JAV didžiosios depresijos metais niekam nežinomų mažo miestelio gyventojų Boni Parker ir Klaido Berou,  kurie tampa žymiausiais Vakarų Teksaso herojais ir teisėsaugos košmaru, gyvenimą. Pagrindinių herojų desperatiškas noras pelnyti visuomenės dėmesį ir greitai išgarsėti, tai tarsi aliuzija į šiuolaikinio pasaulio demonstravimosi kultą socialiniuose tinkluose, nepaisant moralės normų ir ribų. Spektaklyje labai gražiai persipynė bliuzo, roko ir gospelo muzika. Pgrindinius vaidmenis įtaigiai įkūnijo Rasa Ulteravičiūtė ir Jeronimas Milius. Pagrindinius herojus jaunystėje vaidino  projekto ,,Vaikų balsas‘‘ finalininkas Kristupas Kerulis ir žinomų Lietuvoje atlikėjų Violetos ir Viliaus Tarasovų duktė Gabrielė. Pagrindinis muzikinės istorijos moralas, kurį vaikai išskyrė po spektaklio: ,,meilė viską gali‘‘, ,,ne visada vaikai mato pasaulį taip, kaip norėtų tėvai‘‘, ,,blogis niekur toli nenuveda‘‘, ,,jei turi svajonių , tai turėk ir planų joms įgyvendinti‘‘.

 

Evelina Norkienė, Pagėgių meno ir sporto mokyklos direktorė

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą