„Žemaitijos taurė 2019”

 

Baigėsi Lietuvos jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos „Žemaitijos taurė 2019“ varžybos

Š.m. kovo 30 dieną Klaipėdos lengvosios atletikos manieže baigėsi Lietuvos jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos „Žemaitijos taurė 2019“ varžybos. Meno ir sporto mokyklos lengvaatlečiai, lydimi trenerės Alvyros Jankantienės  dalyvavo trijose etapuose.  Antrame varžybų etape Augustė Baužaitė šuolio į aukštį rungtyje iškovojo trečiąją vietą, o finaliniame etape liko ketvirta. Gintarė Nagrockaitė šuolio į tolį rungtyje pirmajame etape iškovojo antrą vietą, o finaliniame etape bendroje įskaitoje liko trečia. Laurynas Rauktys šuolio į tolį rungtyje finaliniame etape iškovojo antrąją vietą. Kiti dalyviai gerino savo asmeninius pasiekimus.

Lietuvos jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos varžybos „Žemaitijos taurė 2019“ III – etapas

2019-03-30  Klaipėda

 

Eil.nr. Vardas, pavardė Rungtis Rezultatas Vieta Kategorija
1 Augustė Baužaitė aukštis 1,50 4 2A    MP5
2 Karolina Dovydovai tė 300 51,27 5 IJ A  MP7
3 Gintarė Nagrockaitė tolis 4,63 3 3A    MP6
4 Elidija Bernotaitė tolis 3,55 8
5 Laurynas Rauktys tolis 3.93 2

 

Lietuvos vaikų „Žemaitijos taurė 2019” varžybų finalas

Baigėsi lengvosios atletikos „Žemaitijos taurės 2019” vaikų (gimusių 2006 m. ir jaunesnių) varžybos. Geriausias pagėgiškių rezultatas – trečia vieta, kurią 200m bėgimo rungtyje iškovojo Adrijus Anukas. Kiti jaunieji sportininkai pagerino savo asmeninius rezultatus, įgijo varžybinės patirties, drąsos. Daugumai vaikų buvo pirmasis startas, pirmieji įspūdžiai, pirmieji džiaugsmai ir nusivylimai, kurie sužadina vaikų “ego”.

Lengvosios atletikos mokytoja Alvyra Jankantienė linki savo mokiniams sėkmės sekančiose varžybose.

2019-03-23 varžybų ” Žemaitijos taurė 2019″  rezultatai

Varžybų „Žemaitijos taurė 2019 ”  II-etapo rezultatai

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą