Futbolistai rungtyniavo Trakuose

Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos jaunieji futbolistai 2019 m. kovo 23-24 d. vyko į Trakus, kur dalyvavo tarptautiniame salės futbolo turnyre, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti. Šis turnyras – jau  26. Turnyre dalyvavo 25 komandos dviejų amžių grupėse. Turnyras vyko dvi dienas. Šeštadienį iš ryto rungtyniavo  2005 m. gimę berniukai, o po pietų 2008 m. Pirmąją dieną sužaistos dvi rungtynės su Trakų komanda ir Druskininkais. Abi rungtynės pagėgiškiams susiklostė nepalankiai – buvo pralaimėtos. Trakiškiai iškovojo ketvirtąją vietą, o Druskininkiečiai tapo turnyro nugalėtojais. Po pietų jaunieji futbolistai turėjo laisvo laiko, todėl stengėsi jį išnaudoti turiningai –  aplankė Trakų pilį, o po vakarienės visos komandos vyko į „Trasalio” vandens pramogų parką.

Ankstų sekmadienio rytą vėl prasidėjo kovos futbolo aikštėje. Dėl pralaimėtų pirmųjų rungtynių pogrupyje pagėgiškiams teko kovoti dėl 9-7 vietų. Abejose rungtynėse paskutinėmis sekundėmis išleista pergalė iš rankų. Pagėgių MSM su dviem lygiosiomis ir surinktais dviem tašais iškovojo 8-ąją vietą.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą