Respublikinis jaunųjų pianistų konkursas

2019 m. balandžio 13 d. II respublikiniame Šakių miesto pianistų konkurse dalyvavo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos pagrindinio muzikavimo II klasės mokinė Gabija Kučinskaitė. Ją lydėjo mokytoja Nadežda Snigir. Pianistai suvažiavo iš įvairių Lietuvos muzikos mokyklų, tad konkurse dalyvavo nemažai mokinių – maždaug 54. Šiame konkurse dalyviai buvo suskirstyti į A (1-2kl.), B (3-4kl), C (5-6kl), D (7-8kl) kategorijas. Gabija priklausė C kategorijai ir grojo šiuos kūrinius: Johan Sebastian Bach ,,Dvibalsė invencija F-dur” bei Milan Dvoržak ,,Etiudas h-moll”. Visų dalyvių kūriniai buvo sudėtingi, reikalaujantys susikaupimo ir didelio darbo. Konkursui pasibaigus, visi buvo apdovanoti prizais: padėkomis ir nedidelėmis dovanėlėmis. Nors prizinės vietos Gabija neužėmė, tačiau sako pasisėmusi nemažai naujos patirties ir gerai praleidusi laiką.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą