Koncertas „Garsų džiazas”

Prieš pat Velykų šventę, balandžio 17 d. Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos muzikos skyriaus mokiniai ir jų mokytojai padovanojo nuotaikingą, įvairiaspalvį ir informatyvų koncertą ,,Garsų džiazas’’.

Koncertą vedė mokytojas Sigitas Stankus, kuris pasakojo apie džiazo atsiradimo istoriją, stilius, žymiausius kompozitorius bei atlikėjus. Pasakojimas buvo iliustruojamas nuotraukomis, vaizdo ir garso įrašais. Visą edukacinę medžiagą parengė mokytoja Marina Dvarvitene.

Mokiniai atliko įvairių stilių džiazinius kūrinius: regtaimus grojo Kamilė Freitakaitė, Emilija Lacytė, Sintija Brokoriūtė, Andrėja Jankauskaitė, Gabija Račkauskaitė ir Darija Šegždaitė;  bugi stiliaus kūrinukus atliko Ugnė Vidraitė, Liepa Rukštelytė, Ugnė Garmutė ir  Matas Sragauskas; svajinga bliuzo melodija užliejo Gabija Sragauskaitė; swingo stiliumi grojo Vytautė Mikašauskaitė, Marija Stonytė  ir Nemira Vasiliauskaitė; kaip skamba bosanova klausytojai galėjo išgirsti klausydamiesi Gabijos Kučinskaitės atliekamo kūrinio.

Koncertą nuotaikingai baigė varinių pučiamųjų instrumentų klasės mokiniai – Lukas Petkevičius ir Eimantas Lukošius, bosine gitara grojo Neimantas Orlovas.

Mokinius koncertui paruošė mokytojai: Sigitas Stankus, Marina Dvarvitene, Nadežda Snigir, Ona Parnarauskienė ir Virginija Bubelienė.

Mokyklos bendruomenė labai laukia naujų patalpų, kuriose galės įgyvendinti visas savo idėjas, nes dabar didesnius užmojus įgyvendinti trukdo varganos sąlygos – vienoje klasėje turi sutilpti muzikinė aparatūra, projektorius, ekranas, 30 koncerto dalyvių ir dar apie 20 žiūrovų…