Lakštingalų slėnis 2019

Balandžio 27d. Tauragės kultūros rūmuose vyko X – asis respublikinis vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos konkursas  ,,Lakštingalų slėnis 2019‘‘.

Į jubiliejinį , 10-ąjį konkursą „Lakštingalų slėnis 2019” atvyko solistai ir jų mokytojai iš Vilniaus, Kauno,  Klaipėdos, Palangos,   Mažeikių,Vilkaviškio,Šakių, Gargždų, Kėdainių, Jurbarko, Pandėlio, Ukmergės, Skuodo, Rokiškio, Kybartų, Kretingos, Tauragės, Pagėgių.  Konkurse savo solistus paruošė 32 vadovai.  Pasirodymus vertino kompetentinga komisija, pirmininkė Nomeda Kukulskienė , nariai Vaidotas Juozas Lygutas, Asta Pilypaitė, Jomantė Šležaitė, Rūta Šličkutė.

Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos mokiniai šiame konkurse dalyvavo pirmą kartą. Rokas Kondrotas atliko  ,,Dancing on My Own“ – Calum Scott , Kamilė Jenkevičiūtė ,,Teenage Fantasy“ – Jorja Smith.

Konkursui mokinius paruošusi mokytoja Regina Pilkionienė sakė: „populiariosios  muzikos žanro konkurse pasodinome pirmą sėklą, kuri ateityje subrandins puikius vaisius.“

Mokytoja ir mokiniai dėkoja konkurso organizatorei  Alinai Dambrauskienei ir visiems, kas prisidėjo organizuojant šį puikų renginį.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą