Iš Telšių lengvaatlečiai parsivežė 16 medalių

 

Meno ir sporto mokyklos lengvaatlečiai, lydimi trenerės Alvyros Jankantienės, 2019 m. gegužės 9 dieną sėkmingai sudalyvavo vaikų lengvosios atletikos varžybose Telšiuose. Jau antri metai šias varžybas rengia Telšių sporto mokykla su trenere Lina Kaveckiene.

Varžybose dalyvavo sportininkai iš Plungės, Telšių ir Pagėgių. Daugumai vaikų tai pirmas startas, pirmos pergalės, pirmos patirtys. Jaunieji sportininkai dalyvavo dviejuose amžiaus grupėse : 2008-2007 m.g. ir 2009 m.g. ir jaunesni. Iš 18 sportininkų 12 grįžo kas su vienu, o kai kas su dviem medaliais. Jaunesniųjų grupėje labai perspektyvus lengvaatletis, trečios klasės mokinys Erikas Merkelis buvo nepralenkiamas 200 m. bėgime ir į tolį nušoko 3,91 m bei iškovojo du medalius. Antrokė Saulė Liepa Mizgirytė 200 m. iškovojo pirmąją vietą, o šuolio į tolį rungtyje (3,43m) liko trečia. Trečiaklasis Danielius Puodžiūnas  600m bėgime iškovojo aukso medalį.

2008-2007 m. g. grupėje su aukso ir sidabro medaliais grįžo penktokas Nidijus Kasparavičius 600m ir šuolio į tolį rungtyse, Eduardas Rudiuc iškovojo sidabro ir bronzos medalį ( 600m ir šuolio į tolį rungtyse).

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą