Muzika kviečia kiekvieną

Pagėgių savivaldybės meno ir sporto metus jau trečią kartą dalyvauja vaikų ir jaunimo festivalyje ,,Muzika kviečia kiekvieną‘‘, kurį organizuoja Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija. Festivalio tikslas – pasitelkus į pagalbą žinomus atlikėjus  bei scenos partnerius suburti  bendram muzikavimui Vakarų regiono muzikos ir meno, bendrojo ugdymo mokyklų, neformalaus ugdymo įstaigų bei vaikų globos namų ugdytinius.

Festivalis yra organizuojamas keturiais etapais.  Pirmasis etapas vyko kovo- balandžio mėn. kada  profesionalių pedagogų komanda iš Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijos važinėjosi  po mokyklas, išklausė  mokinių pasirodymus ir gabiausius pakvietė dalyvauti tolimesniuose projekto etapuose.

Antrasis etapas vyko gegužės 16 d. Klaipėdos universiteto Menų fakulteto koncertų salėje, kurioje koncertavo penkios muzikos ir meno mokyklos iš Klaipėdos, Tauragės, Šilutės, Kretingos ir Pagėgių.

Pagėgių meno ir sporto mokyklai atstovavo solistas Rokas Kondrotas, kuris dainavo Klaipėdos krašto dainą ,,Ei kur tu ten buvai?‘‘, pianistė Andrėja Jankauskytė, kuri fortepijonu paskambino A.Dvoržako Džiazinį etiudą, akordeonistė Kamilė Freitakaitė atliko E.Rohlin ,,Verpstą‘‘,  mišrus jaunimo vokalinis ansamblis padainavo Mary Lynn Lightfoot ,,A Festive Alleluia‘‘.

III projekto etapas vyks rugpjūčio mėnesio  paskutinę savaitę, kada visi jaunieji muzikantai susirinks į kūrybinę stovyklą Klaipėdoje, kur muzikuos, drauge kurs, poilsiaus ir rengs baigiamąją festivalio koncertinę programą.

IV festivalio etapas – baigiamasis koncertas lapkričio mėnesį Klaipėdos koncertų salėje.

Evelina Norkienė, Pagėgių meno ir sporto mokyklos direktorė

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą