Pristatyti jaunųjų dailininkų darbai

Gegužės 20 d. Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos dailės skyriaus  vyriausieji mokiniai pristatė savo baigiamuosius dailės darbus – išlaikė egzaminą.  Šiemet neformaliojo švietimo pažymėjimus gaus trys jaunieji dailininkai – Evelina Grublytė, Augustas Reikertas ir Martyna Šimkutė.

Gegužės 27 d. įvyko 2018-2019 m. m. II-ojo pusmečio mokinių darbų peržiūra – paroda, kuri pristatyta mokinių tėvams. Parodos metu prisiminti pusmečio renginiai – įvykę konkursai, išvykos, šventės, apžvelgti ugdymo rezultatai, apie mokymosi sėkmę lemiančius dalykus apklausti mokiniai ir tėvai.

Parodos  organizatorės dailės mokytojos Lina Ambarcumian, Liucija Bungardienė ir Virginija Kariniauskienė kvietė mokinius per vasarą neužmiršti dailės, kurti ir sugrįžti į  naujas klases kitais metais. Mokyklos direktorė Evelina Norkienė pasidžiaugė, kad paroda eksponuojama renovuotose patalpose ir  pakvietė vaikus ir jų tėvelius į mokslo metų pabaigos šventę bei  vasaros stovyklą  „Delfinai“ .

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą