Iš tarptautinių varžybų – su keturiais medaliais

Iš tarptautinių varžybų – su keturiais medaliais

Klai­pė­do­je 2019- 05-27 vy­ko XIV tarp­tau­ti­nis lais­vų­jų im­ty­nių jau­nu­čių tur­ny­ras, skirtas olimpiečio Ri­čar­do Pau­liu­ko­nio pri­zams lai­mė­ti.

Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos laisvųjų imtynių mokytojo Antano Merkevičiaus auklėtiniai puikiai pasirodė paskutinėse sezono varžybose. Puikią sportinę formą pademonstravo Audrius Dovydovas, kuris tapo nugalėtoju svorio kategorijoje iki 41 kg. Turnyro bronzą iškovojo Ignas Vaidžiulis (svorio kategorija iki 29 kg), Lukas Dovydovas (svorio kategorija iki 32 kg) ir Kornelijus Janeckis (svorio kategorija iki 85 kg).

Tarptautiniame turnyre varžėsi 118 jaunųjų atletų iš Ru­si­jos, Bal­ta­ru­si­jos, Lat­vi­jos, Es­ti­jos ir Lie­tu­vos.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą