Futbolo turnyras Kėdainiuose

Tarptautinis futbolo turnyras „Kėdainių Cup 2019“

Gruodžio 7-8 d. Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos futbolininkai su treneriu Dariumi Stažiu vyko į Kėdainius, kur dalyvavo tarptautiniame futbolo turnyre „Kėdainių Cup 2019“. Rungtynėse  dvejose amžiaus grupes dalyvavo 24 komandos iš šešių šalių. Pagėgiškiai tokiame turnyre dalyvavo pirmą kartą. Jie žaidė 5 rungtynes su latviais, estais, baltarusiais, Ukmergės ir Kėdainių B grupės komandomis.
Nors Pagėgių komanda prizinės vietos neiškovojo, tačiau įgijo varžybinės ir  tarptautinio bendradarbiavimo patirties, susipažino su naujais draugais. Geriausia komandos žaidėja išrinkta Saulė-Liepa Mizgirytė, o Eimantas Žiogas pasveikintas padaręs didžiausią pažangą.

Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos informacija

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą