Tauragės apskrities geriausių futbolininkų pagerbimo šventė

Geriausių futbolininkų pagerbimo šventė

Benas Mišeikis – III vietos laimėtojas

Lapkričio 15 d. Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos lengvaatlečiai su mokytoja Alvyra Jankantiene dalyvavo Lietuvos vaikų olimpinių vilčių lengvosios atletikos varžybose rajonų grupėje Šiauliuose.

Varžybose dalyvavo 2006 metų gimimo ir jaunesni sportininkai iš visos Lietuvos. Pagėgiškių komandoje geriausiai sekėsi Benui Mišeikiui – jis iškovojo trečiąją vietą šuolio į tolį rungtyje (4,91m). Šauniai dalyvavo ir jauniausi pagėgiškiai – Saulė Mizgirytė, Luka Lukošiūtė, Erikas Merkelis, Danielius Puodžiūnas, kurie buvo trimis, keturiais metais jaunesni už kitus dalyvius. Tikėtina, kad po metų, kitų jie galės savo jėgas išbandyti su bendraamžiais.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą