„Dainuok, žiemužėle”

                   

                                  

 ,,Dainuok,  žiemužėle‘‘    

Gruodžio 14-15 d. Radviliškio kultūros centre vyko  XV- asis Baltijos šalių populiariosios muzikos atlikėjų festivalis – konkursas ,,Dainuok, žiemužėle‘‘. Šį konkursą organizuoja Šiaulių meno mokyklos muzikos studija ,,En-den-du‘‘.

Gruodžio 14 dieną savo konkursines programas pristatė 36 vaikų ir jaunimo vokalinės grupės, gruodžio 15 d. – 95 solistai iš visos Lietuvos ir Latvijos.

Šiame konkurse savo jėgas išbandė Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos mokinė  Gabija Sragauskaitė, kurią parengė mokytoja Regina Pilkionienė. Mergaitė atliko Madilyn Bailey kūrinį ,, Titanium‘‘. Po savo pirmojo pasirodymo tokio lygio konkurse, Gabija suprato, kad ir toliau dalyvaus įvairiuose konkursuose ir festivaliuose, nes po jų lieka neišdildomi įspūdžiai, neįkainojama patirtis ir užsidegimas toliau tobulėti…

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą