Akordeonistų konkursas Alytuje

Julija Paleckytė – respublikiniame konkurse ,,Linksmoji polkutė – 2020“

Sausio 22 d. Daugų meno mokykloje (Alytaus raj.) vyko respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Linksmoji polkutė – 2020“, kuriame dalyvavo 21 įvairiais instrumentais grojantis solistas ir 19 įvairios sudėties ansambliai iš visos Lietuvos.  Dalyviai buvo suskirstyti į 4 amžiaus grupes, jie turėjo atlikti po vieną polką. Šiame konkurse dalyvavo ir Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos akordeono pradinio muzikavimo 3 klasės mokinė Julija Paleckytė (mokytoja Ona Parnarauskienė). Ji atliko Austrų polką. Julija kasmet dalyvauja respublikiniuose konkursuose ir  laimi prizines vietas. Nors šį sykį jaudulys pakišo koją ir prizinės vietos nepavyko iškovoti, komisijos dėmesį Julija patraukė savo šypsena ir scenine laikysena. ‚”Kiekvienas konkursas – neįkainojama patirtis ir tobulėjimas‘‘ – sako Julija ir jos mokytoja.

Mokytojams vyko kvalifikacinis seminaras ,,Integruoto meninio ugdymo inovacijos“. Po konkurso mokiniai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą