Pagėgiškių ansamblis – TV konkurso „Dainų dainelė” tiesioginiame eteryje

 

Rugsėjo 13 d. Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos mišrus vaikų vokalinis ansamblis – Kotryna Norkutė, Evita Pilkionytė, Kamilė Putytė, Gabija Račkauskaitė, Deimantė Grigelytė, Darija Šegždaitė, Matas Sragauskas, Gabija Oberauskaitė, Rugilė Jonelytė, Rugilė Milašauskaitė, Urtė Sauspreikšytė ir Gabija Gudaitytė (vadovė – Regina Pilkionienė, koncertmeisterė Evelina Norkienė) dalyvavo TV konkurse ,,Dainų dainelė‘‘  Vilniuje. Tiesioginio eterio metu kolektyvas atliko žaismingą  dainą ,,Kiekū kiekū‘‘ (muzika -Nijolės Sinkevičiūtės, žodžiai –  lietuvių liaudies). Koncertas buvo transliuojamas ,,LRT PLUS‘‘ kanalu.

Nors mokytojai Reginai Pilkionienei ši ,,Dainų dainelė‘‘  jau septintoji, šiam ansambliui – pirmoji. Ansamblio dalyviai sakė, kad dalyvavimas ,,Dainų dainelėje‘‘ – tai didžiulis darbas, jaudulys, įtampa ir neapsakomas džiaugsmas ir pasididžiavimas savimi pasiekus gerų rezultatų.

Palaikyti pagėgiškių kolektyvą galite  balsuodami  „Dainų dainelės‘‘  rubrikoje adresu www.dainudainele.lt  iki rugsėjo 19 d.  Iš vieno kompiuterio galima balsuoti tik vieną kartą.

                                                  

                                       

                                                    Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos informacija

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą