Lietuvos mokinių kroso čempionatas Palangoje

Rugsėjo 26 dieną saulėtas, rudeniškas oras sukvietė šalies bėgikus į Palangą, kur vyko Lietuvos mokinių kroso čempionatas. Septyni lengvaatlečiai iš Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos rungtyniavo 500, 1000, 1500 m bėgimo rungtyse pagal amžiaus grupes. Kiekvienoje amžiaus grupėje buvo apdovanojamos šešios vietos. Penktos vietos apdovanojimą 1500 m bėgimo rungtyje iškovojo perspektyvus penktokas Danielius Puodžiūnas, kuriam reikėjo rungtis su dvejais metais vyresniais vaikinais.

Savo asmeninius rezultatus čempionate pagerino Svajūnė Klumbytė (500 m), Luka Lukošiūtė (1000 m), Neringa Nerkevičiūtė (1000 m), Eva Merkelytė (500 m.), Erikas Merkelis (1000 m), Laurynas Stanevičius (1500 m).

Mokinius į Palangą lydėjo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos lengvosios atletikos trenerė Alvyra Jankantienė.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą