Virtualus respublikinis jaunųjų  atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai”

Virtualus respublikinis jaunųjų  atlikėjų konkursas

,,Naujieji atradimai‘‘

Vasario 15 d. baigėsi virtualus respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Naujieji atradimai‘‘, kurį organizavo Utenos meno mokykla.  Konkurse  dalyvavo 1163 dalyviai iš 103 Lietuvos ugdymo įstaigų ir tapo vienu didžiausių Lietuvos nuotolinių konkursų. Konkurso tikslas buvo įgalinti virtualią erdvę naujųjų talentų atradimui, vaikų atlikimo džiaugsmo ir meistriškumo puoselėjimui,  sudaryti galimybę pamatyti visą muzikuojančią Lietuvą.

Konkurso dalyviai buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes ir varžėsi penkiose kategorijose: ,,Fortepijonas‘‘ , ,,Vokalas‘‘, ,,Akordeonas ir liaudies instrumentai‘‘, ,,Styginiai instrumentai‘‘, ,,Pučiamieji instrumentai‘‘.  Jaunuosius muzikantus vertino kompetentingos kiekvienos kategorijos vertinimo komisijos, sudarytos iš garsiausių  Lietuvos pedagogų ir atlikėjų. Geriausi kiekvienos grupės  dalyviai buvo apdovanoti Grand Prix prizais, I, II ir III vietos  laureatų ir diplomantų diplomais.

Šiame konkurse dalyvavo ir puikiai pasirodė 6 Pagėgių savivaldybės meno ir sporto  mokyklos mokiniai:

vokalo kategorija (iš viso dalyvių – 160) :  Matas Sragauskas  –   I vieta,  Kotryna Norkutė – II vieta, Evita Pilkionytė – II vieta,  Gabija Sragauskaitė –  II vieta (mokytoja Regina Pilkionienė);

fortepijono  kategorija (iš viso dalyvių – 174) :  Andrėja Jankauskaitė –  III vieta (mokytoja Marina Dvarvitene);

stygininkų kategorija (iš viso dalyvių – 106): Neimantas Orlovas (bosinė gitara) – III vieta  (mokytojas Sigitas Stankus).

Sveikiname mokinius ir jų mokytojus! Džiaugiamės ir didžiuojamės!

Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos direktorė Evelina Norkienė

 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą